Zafer İlköğretim Okulu Özel Eğitim Sınıfı öğrencileri, Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken’i makamında ziyaret etti. Öğretmen ve okul yönetiminin de katıldığı ziyaret programında Başkan Köken, öğrencilerle yakından ilgilendi.

Özel Eğitim Sınıfı öğrencilerini makamında ağırlayan Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, onlarla sohbet etti ardından öğrencilere çeşitli hediyelerde bulundu. Eğitime ve özel eğitim sınıfı öğrencilerine karşı hassas davranan, onların istek ve taleplerini kısa sürede karşılayan çalışmalarda bulunan Başkan Ünal Köken, öğrencilerle birlikte ziyarette bulunan öğretmen ve okul yönetimini de dinledi. Öğrencilerimizin sosyal hayatlarını kolaylıkla sürdürmeleri ve mutlu bireyler olarak toplum içinde yaşamlarına devam etmeleri için elimizden gelen gayreti ve çalışmayı yapacağız diyen Başkan Köken, özel çocuklarımıza yönelik farkındalık programlarımızı arttıracağız. Toplumda onların önemi ve yeri büyük. Bizler de bu kapsamda çalışmalarımızı sürdüreceğiz dedi.

Konuşmaların ardından Zafer İlköğretim Özel Eğitim Sınıfı öğrencileri ve öğretmenleriyle anı fotoğrafı çektiren Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken’e öğretmenler ve öğrenciler desteklerinden dolayı teşekkürlerini iletti.