Kandıra Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, 2017 yılında yaptığı mahalle parkları ile vatandaşları memnun ediyor.

Akdurak mahallesinde 8 park yapımını hizmete sunan Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, çalışmaların diğer mahallelerde de gerçekleştirildiğini vurguladı. Bu kapsamda yapılan çalışmalar boyunca Akdurak mahallesinde yapılan 8 parkın yanı sıra, Aydınlık mahallesinde 2 adet park, Çarşı mahallesinde ise vatandaşların aileleriyle birlikte rahatça vakit geçirecekleri büyük bir parkın yapımı tamamlanarak hizmete başladı.

Kandıra merkez başta olmak üzere tüm mahallelerde park yapım çalışmalarına yer veren Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, “vatandaşlarımızın taleplerini değerlendirdikten sonra bölgelerdeki çalışmalarımıza başlıyoruz. Ekiplerimizle birlikte imkanlarımız ölçüsünde hemşehrilerimize kaliteli hizmet sunabilmek için gece gündüz özveriyle çalışıyoruz. İlçemiz mahallelerindeki gençlerimize ve çocuklarımıza yürüyüş ve spor yapabilecekleri alanlar oluşturmayı hedefledik. Belediye olarak tüm hizmetlerimizde önceliğimiz insan odaklı bir çalışma sistemimiz var. İlçemiz yeniliğe ve kaliteli hizmete layık olduğu için vatandaşlarımıza en iyisini sunmak adına yeni proje ve çalışmalarımızı da hayata geçirmek konusunda çabalarımız sürüyor dedi.

Akdurak mahallesi Hatıra sokağa yeni bir park daha kazandıracak olan Kandıra Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, çalışmaların hızla devam ettiğini belirtti.