Kandıra Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü yol yapım, onarım ve parke hizmetlerini sürdürüyor. Çerçilli, Belen,Özbey Türkmen mahallerinde asfalt yol, Akıncı mahallesine parke ve stabilize yol çalışmalarını tamamladı.

“Kandıra’da Hizmet Sürüyor”

İlçenin dört bir yanına aralıksız olarak hizmet ulaştıran Kandıra Belediyesi, vatandaşların istek ve ihtiyaçları doğrultusunda çalışıyor. Bu kapsamda Çerçilli, Belen, Özbey Türkmen ve Akıncı mahallerinde asfalt ve stabilize yol, parke yapımı çalışmaları Kandıra Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından tamamlandı. Kandıra’daki hizmet seferberliği kapsamında tüm mahallelerde titizlikle çalışmalarını sürdüren Kandıra Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, belirlenen programlar dahilinde vatandaşlardan gelen talepleri değerlendiriyor. Ekipler, ihtiyaçların tespit edilmesinin ardından bölgelerdeki çalışmalarına başlıyor.

Başkan Ünal Köken: “Vatandaşlarımızın Yanındayız”

Kandıra’daki hizmet seferberliği kapsamında tüm mahallelerimiz için titizlikle çalışıyoruz diyen Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, hemşehrilerimizin istek ve talepleri bizler için büyük öneme sahip. Mahallelerimize yaptığımız ziyaret programlarında vatandaşlarımızla kucaklaşmayı seviyoruz. Onların dert ve sıkıntılarını dinleyerek çözüm çalışmalarını başlatıyoruz. Kandıra Belediyesi olarak tüm vatandaşlarımızın yanındayız dedi.

Başkan Köken, mahalle ziyaretlerinde inceleme ve tespit çalışmalarıyla tüm ihtiyaçların tek tek tespit edildiğini ve kısa zaman içinde imkanlar ölçüsünde giderildiğini vurguladığı konuşmasında görevleri boyunca Kandıralı hemşehrilerine hizmet etmekten onur duyduğunu ifade etti. Günün her saatinde vatandaşlarımıza hizmete hazırız diyen Başkan Ünal Köken, tüm mahallelerimizdeki çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz dedi.