Thu07312014

Last update11:13:26 ÖS

Back HABERLER KÖY ZİYARETLERİ KOCAKAYMAZ KÖYÜ

KOCAKAYMAZ KÖYÜ

Kocakaymaz Köy'ünde düzenlenen 4. geleneksel

 geçmişlerini anma ve birliktelik yemeğine katılan Cengiz Kan. Köy sakinlerini böylesine güzel ve anlamlı bir gün düzenlediklerinden dolayı tebrik etti. Programa; Kandıra Beledye Başkanı Cengiz Kan, Kocakaymaz Köy Muhtarı Mehmet Öz, çevre köy muhtarları ve çok sayıda davetli katıldı. 26/06/2011

 

 

 

  

 

BAŞKAN KAN KOCAKAYMAZ KÖYÜ VE MAHALLELERİNİ ZİYARET ETTİ.

 

Kandıra Belediye Başkanı Cengiz kan köy ziyaretlerine Kocakaymaz köyü ve bu köy bağlı mahaller olan İmrallar, Aksakal, Kayıplar ve Hacıgaziler mahallerini ziyaret etti.

Kocakaymaz köyü ziyaretinde Kandıra Belediye Başkanı Cengiz Kan, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanı Tahir Akman, Genel Sekreter Yardımcısı Ercan Yazıcı ve Kandıra Koordinatörü Yaşar Topçu ile birlikte imrallar mahallesin deki çalışmaları yerinde incelediler.

 

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanı Tahir Akman, Genel Sekreter Yardımcısı Ercan Yazıcı ve Kandıra Koordinatörü Yaşar Topçu’nun ayrılmasından sonra ziyaretlerine Aksakal mahalesi, Kayıplar mahallesi ve Hacıgazi mahallesi ile devam eden Başkan Kan Muhtar Mehmet Öz ile birlikte köy halkını ziyaret ettiler. Ziyaret ettiği her mahallede vatandaşların dinleyen Başkan Kan,”köylerimizin artık ilçelerden farkı kalmayacağını belirterek Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Kandıra Belediyesinin de çalışmalara hız vererek kısa süre içerisinde tamamlanacağını belirtti.

Köy muhtarı Mehmet Öz Belediye Başkanı Cengiz Kan’a köy halkı adına ziyaretinde ötürü teşekkür etti.

 


 

Kocakaymaz’ın Ocaklar mahallesini bayramın üçüncü günü ziyaret eden Başkan KANI köy muhtarı mehmet ÖZ karşıladı. Köy halkı Başkan KAN'A kendisinden önceki Başkana bir seferliğine gittiğini fakat o zaman da derdini anlatamadıklarını ,Başkan Cengiz KAN’ı ise seçildikten sonra makamın da ziyarete gitmediklerini derdi olduklarında telefonla başkanı aramalarının bile yeterli olduğunu, her zaman Başkan KAN’ın köylerini ziyarete geldiğini belirttiler. Köy halkı Başkan Cengiz KAN’a hizmetlerinden ve ziyaretinden dolayı teşekkür etti.

FOTO GALERİ

Kandıra ile ilgili tüm resimleri buradan görebilirsiniz.