Fri07252014

Last update02:27:32 ÖS

ÇALYER KÖYÜ

BAŞKAN CENGİZ KAN VE AK PARTİ İLÇE YÖNETİMİ ÇALYER KÖYÜNÜ ZİYARET ETTİLER 23.02.2010

Çalyer köy muhtarı Ayhan SEVİM’İN düzenlediği programa, Kandıra Belediye Başkanı Cengiz KAN, Ak Parti İlçe Başkanı Erdinç ŞENTÜRK, Belediye Meclis Üyeleri Erkan İŞLER, Vedat YİĞİTOĞU, Ak Parti İlçe yönetiminden Erdal EYİDOĞAN, Hasan ÖZTÜRK, Yüksel SAĞLAM, Aslan CİCİ, Nurettin DENİZ, Ali YILMAZ, Nihat OKUMUŞ, Âdem SEVİL, Ergün KAN ve İl yönetiminden Kandıra iletişim sorulusu Fevzi BAYIRBAŞI katıldı.

 


Çevre Köy Muhtarlarından Yoğun İlgi; düzenlenen toplantıya çevre köy muhtarlarından Akçaova, Avdan, Akıncı, Yağcılar, Çakmaklar, Tatarağmet, Hacışeyh, Kubuzcu, Ağaçğıl, Eğercili, Deliveli, Tekeşinler, Üğümce ve köy halkının yoğun katılımları ile gerçekleşti.


Düzenlenen toplantıda konuşan Başkan KAN”Düzenlenen toplantıya katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ederim. Bu bölgemizin eskiden ne kadar az hizmet aldığını bilmekteyiz. Eski dönemlerde muhtarlar köylerine hizmet alabilmek için bin bir türlü işlerle uğraşırlardı. Bugün işe Ak Parti hükümeti sayesinde köylerimizde muhtarlarımız daha rahat bir şekilde hizmet almaktadır. Bizim bugün burada yaptığımız toplantının amacı sizlerin sorunlarını dinlemek. Bizler nasıl seçim öncesi sizleri söz verdiğimiz gibi seçim harici akşamları ve hafta sonları köylerimizi ziyaret etmekteyiz. Geçmiş dönemlerde yapılan çalışmalar hakkında yapılan hepiniz bilmektesiniz, bir yerde yapılan işler hiçbir zaman tamamlanmazdı. Vatandaşlarımız her zaman birilerine muhtaç bırakılıyordu. Bugüne baktığımızda ise muhtarlarımız istediği zaman bizlere veya gerekli yetkili yerlere ulaşabildiklerini ve gerekli malzemeleri köylerimize kadar getirildiğini hepimiz bilmekteyiz. Kandıra Belediyesi olarak köylerimize elimizden gelen gayretle çalışmaktayız. Beni sabırla dinlediğinizden dolayı hepine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.”dedi.
Ak Parti İlçe Başkanı Erdinç ŞENTÜRK yaptığı konuşmada”Bu akşam haftalık olan ilçe yönetimi toplantımızı yapılan program için iptal ettik ve sizlere bir arya gelerek sizlerin sorunlarını dinlemek ve gerekli yerlere bildirerek çözülmesi bizleri mutlu etmektedir. Geçmişte zamanın belediye başkanı hangi partiden ise ve onlara hangi köyden daha çok oy çıktıysa onlara hizmet edilmekteydi. Ak Partinin hükümete geldiği günden itibaren insan ayırt etmeksizin tüm vatandaşlarımıza hizmet etmekteyiz. Bizlerde kandıra Ak Parti ilçe yönetimi olarak da elimizden gelen gayretle çalışmaktayız. Kandıra Belediye Başkanımız Cengiz KAN elinden gelen gayretle köylerimizin sorunlarını dinlemekte ve sizlere hizmet etmektedir. Biz Ak Parti olarak sizlere söz verdiğimiz gibi İşimiz Hizmet ve Gücümüz Millet diyoruz. Beni dinlediğiniz için hepinize teşekkür ediyorum.
Toplantının ilerleyen saatlerde çevre köy muhtarlarının sorunlarını dinleyen Kandıra Belediye Başkanı Cengiz KAN, Ak Parti İlçe Başkanı Erdinç ŞENTÜRK ve İlçe Yönetimi sorunların en kısa zaman içerisinde çözüleceğini ve gerekli birimlere bildirileceklerini söylediler. Çalyer köyünde yapılan toplantıda çevre köy muhtarları ve köy halkı toplantıdan dolayı çok memnun kaldıklarını belirterek toplantıya katılan belediye başkanı,ak parti ilçe başkanı ve yönetimine teşekkür ettiler.

 

 

FOTO GALERİ

Kandıra ile ilgili tüm resimleri buradan görebilirsiniz.