Thu07242014

Last update01:31:49 ÖS

BOLU KÖYÜ

BAŞKAN KAN BOLU KÖYÜNÜ ZİYARET ETTİ


 

Kandıra Belediye Başkanı Cengiz Kan köy ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor. Son olarak Bolu köyünü ziyaret eden Başkan Kan kahvede vatandaşların sorunlarını dinledi.

Köy kahvesinde vatandaşlar ile bir araya gelen Başkan Kan,” Seçim öncesi sizlere nasıl söz verdiysek köylerimizi her zaman ziyaret edeceğiz ve sorunlarınız ile ilgili Kandıra Belediyesi olarak yapabildiğimiz her şeyi yapmaya çalışıyoruz ve çalışacağız diyen Başkan Kan, köy ile ilgili sorunların gerekli yerlere bildirdiklerini ve hiçbir köyü ayırt etmeksizin ziyaretlerine devam edeceğini söyledi.”

Bolu köy halkı Başkan Kan’ı köylerinde misafir etmekten ve belediye başkanı olarak köylerin sorunlarını yakından ilgilenmesinden çok memnun olduklarını belirterek kendisine teşekkür ettiler.

Kandıra Belediye Başkanı Cengiz KAN ve AK Parti İlçe Başkanı Erdinç ŞENTÜRK Bollu Köyünü ziyaret etti.

Başkan Cengiz KAN ve Ak Parti İlçe Başkanı Erdinç ŞENTÜRK’ü köy muhtarı Hüseyin SEYREK ve köy halkı yoğun ilgiyle karşıladı. Köyde bulunan kahvehanelerini gezen Başkan KAN ve ŞENTÜRK köy halkıyla samimi bir ortamda çay ve sohbetten sonra vatandaşın sıkıntılarını ve taleplerini dinledi.Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Kandıra Belediyesi Köylere Hizmet Akıtıyor.

Yapılan sohbette konuşan Başkan KAN” Yapılan hizmetler hiçbir siyasi ayrım yapmadan ve oy getirisine bakmadan köylerimizin sorunlarını gidermek için Kocaeli Büyük Şehir Belediyesi ve Kandıra Belediyesi olarak canla başla çalışıyoruz. Kandıra köylerinin yüzölçümünün çok geniş bir alana sahip olması ve halkımızın yapılan işleri görmesi ve benim köyüm de güzelleşsin diye arzulaması gayet doğaldır. Kandıra ve köyleri için gereken önem ve hassasiyet gösterilerek yapılacak olan hizmetlerde zaman içinde tamamlanacaktır, bundan hiçbir endişeniz olmasın bizler sizlerin sayesinde kandıra ve köylerine hizmet için geldik. Kandıra ve köylerini Karadeniz’in incisi Kocaeli’nin parlayan yıldızı yapmaya çalışıyoruz. Vatandaşımızın da bizlere bu hizmetlerin karşılığını vereceğini düşünüyoruz.”dedi
Bolu köy halkı Başkan KAN’ın seçildikten b u tarihe Kandıra ve köylerine yapılan hizmetlerin çok güzel bir şekilde devam ettiğini, kandıra ve köylerinin hak ettiği hizmetleri bulduğunu söylediler.


KÖY MUHTARI HÜSEYİN SEYREK ZİYARETTEN MEMNUN KALDIKLARINI BELİRTTİ.


BAŞKAN KAN KÖY HALKININ SORUNLARINI DİNLEDİKANDIRA BELEDİYE BAŞKANI CENGİZ KAN BOLLU KÖYÜNDE


Kandıra Belediye Başkanı Cengiz KAN göreve geldiği ilk günden itibaren köylerde vatandaşların sorunlarını dinlemeye devam ediyor. Geçtiğimiz gün Bollu köyüne giden Başkan Cengiz KAN köy muhtarı Hüseyin SEYREK ile birlikte vatandaşların sorunlarını dinleyen Başkan Cengiz KAN bollu köyünde köy fırınında ekmek yapan bayanlarla da bir süre sohbet etti.


 

 

 

FOTO GALERİ

Kandıra ile ilgili tüm resimleri buradan görebilirsiniz.