Kandıra Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Goncaaydın Ömerli mahallesi ve ilçe merkezindeki Şefik Camide boyama çalışmalarını tamamladı. Kandıra’nın tüm mahallelerine hizmet götürmek için aralıksız çalışan ekipler, ilçedeki tüm camilerde boyama ve çevre düzenleme çalışmalarının sürdüğünü belirtti.

Kandıra merkez ve mahallelerindeki hizmet ağını genişleten ve vatandaşlara kaliteli hizmet sunmak için özverili çalışmalarını sürdüren Kandıra Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Kandıra merkezde bulunan Şefik Cami ve Goncaaydın Ömerli’deki cami boyama çalışmalarını tamamladı. Boyamanın yanı sıra çevre düzenlemelerinde de bulunan ekipler, diğer noktalardaki hizmetlerin de devam ettiğini vurguladı.

Kandıra’nın tüm mahallelerine hizmet götürmek ve imkanlarımız ölçüsünde vatandaşlarımızın istek ve taleplerini karşılamak için çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz diyen Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, sosyal belediyecilik anlayışıyla çıktığımız hizmet yolunda hemşehrilerimizin yanındayız. Onların ihtiyaçları doğrultusunda gece gündüz çalışıyoruz dedi.