Kandıra Belediyesi Fen İşleri  Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışmalar hızla devam ediyor. Gece gündüz çalışan ekipler, yol bakım ve onarım çalışmalarını sürdürüyor.

Karaağaç mahallesinde yol iyileştirme,  Gölbaşı Sarıahmetler mahallesinde asfalt yama çalışmalarını gerçekleştiren Kandıra Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, vatandaşlara hizmet sunuyor.

Geniş coğrafyasıyla 96 mahalleye sahip olan Kandıra’da her kapıyı çalan, güler yüzü ve hizmet aşkıyla hemşehrilerinin takdirini kazanan Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, ilçenin her kesimine sahip çıkan hizmet anlayışını sürdürüyor.

Kandıra Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri çalışmalarını Karaağaç ve Gölbaşı Sarıahmetler mahallelerinde sürdürüyor. Karaağaç’ta yol iyileştirme, Sarıahmetler ise asfalt yama çalışmaları tamamlandı.

“Belediyemizin çalışmaları arasında bulunan ve Fen İşleri Müdürlüğümüzün yürüttüğü yol çalışmalarını önemsiyoruz diyen Başkan Köken, yol çalışmalarının  kentin çehresini değiştireceği gibi, ilçemizin de gelişmesi, yerleşim alanlarının yayılımı ve ulaşım rahatlığı için çok önemli diyerek çalışmaların devam edeceğini söyledi.