Kandıra Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçedeki çalışmalarını sürdürüyor. Kandıra’da Çarşamba günleri kurulan Pazar alanında temizlik çalışmaları yapan ekipler, vatandaşların alışverişlerini steril alanlarda yapması için hizmetlerine devam ediyor.

Kış mevsiminin yaklaşmasıyla birlikte Kandıra Merkez mahalleler dahil olmak üzere sahil kesimlerinde temizlik çalışmalarını gerçekleştiren Kandıra Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri Pazar alanındaki temizlik hizmetleriyle vatandaşlara daha steril ve temiz bir ortamda alışveriş yapabilme imkanı sunuyor. Sahil kesimindeki  temizlik çalışmalarına iş makinaları ve temizlik görevlileri ile devam eden Kandıra Belediyesi ekipleri, başlayan temizlik uygulamalarının tüm kıyı şeridi olmak üzere merkez ve mahallerde devam ettiğini vurguladı. Gelen talepler doğrultusunda çalışmalarına hız veren Kandıra Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, koordineli olarak süren çalışmalarda vatandaşların istek ve taleplerini değerlendiriyor.

Kandıra’mızın incisi olan sahillerimize önem veriyoruz diyen Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, sağlıklı yaşamanın birinci şartı, temiz bir çevre. Gençlerimiz başta olmak tüm vatandaşlarımızın sağlıklı ortamlarda yaşamlarını sürdürmeleri için canla başla çalışıyoruz. Tüm mahallerimize ulaştırdığımız temizlik hizmetlerimiz artarak devam edecek dedi.