Kandıra Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçenin dört bir yanında çevre temizliğini hızlandırıyor. Vatandaşların hijyenik koşullarda yaşamlarını sürdürmeleri için canla başla çalışan ekipler, ilçe merkezindeki tüm cadde ve ara sokakların temizliğini sürdürüyor.

Vatandaşlara kaliteli hizmet sunmak konusunda titiz davranan  Kandıra Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçe merkezinde çöp ve çevre temizliği yaptı. Yaklaşan kış ayları öncesi hummalı ve disiplinli bir şekilde temizlik çalışmaları yürüten  Kandıra Belediyesi ekipleri ,  yaz ayları boyunca sahillerde biriken katı atık ve çöp kirliliklerini temizlemek hedefiyle hareket ediyor.

Okulların çevresi başta olmak üzere ilçedeki cadde ve sokakların temizliğini gerçekleştiren Kandıra Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, vatandaşların istek ve ihtiyaçları doğrultusunda çalışacaklarını ifade etti.  Çevre temizliğine büyük önem veren Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken,  çevre temizlik çalışmalarının tüm mahallelerde hızla yapıldığını vurguladı.