Kandıra Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri mahallelerdeki çalışmalarını Kabaağaç’la sürdürüyor. Kış aylarında da hizmetlerini aralıksız sürdüren ekipler Kabaağaç’taki köy binasında mermer ve sundurma çalışmalarını tamamladı.

İlçenin dört bir yanında çalışmalarını hızla sürdüren Kandıra Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Kabaağaç mahallesinde tespit edilen eksikleri kısa sürede tamamladı. Köy binasının ihtiyaçları doğrultusunda mermer ve sundurma çalışmalarını bitiren ekipler ,500 m2 ‘lik parke yama çalışmalarında da sona geldi.

Kandıra merkezde ve çevre mahallelerdeki bağlantı yollarında asfalt yama hizmetlerini de devam eden Belediye ekipleri, ilçenin yollarını ilmek ilmek işliyor.

Kandıra Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından ilçenin çeşitli yerlerindeki asfalt yama ve kilit parke taşı çalışmalarına da devam ediliyor. Vatandaşların daha rahat ve kolay bir şekilde ulaşımlarını sağlamak amacıyla gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında birçok noktada hizmetler sürüyor.

Cadde ve yollarda asfalt yama ve bakım çalışmaları yapılırken, vatandaşların ihtiyaçlarını göz önünde bulunduran ekipler, ilçedeki hizmetlerin devamlılığına vurguda bulundu.