Kandıra Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Duraklı, Özbey, Kumlu, Türkmen mahallelerinde yol iyileştirme çalışmalarını tamalıyor. 35 kamyondan oluşan 530 ton asfalt kullanılarak yapılan yol iyileştirme hizmetinden vatandaşlar memnun kaldı.

Kandıra’nın tüm mahallelerine hizmet ulaştıran, sosyal belediyecilik anlayışı ile hareket eden Kandıra Belediyesi hizmetlerini sürdürüyor. İlçenin tüm kesimine ulaşan ve hızla çalışmalarını sürdüren Kandıra Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri,  Duraklı, Özbey, Kumlu ve Türkmen mahallelerinde yol iyileştirme çalışmalarıyla bölgedeki vatandaşların istek ve taleplerini karşılıyor. 530 ton asfalt kullanılarak yapılan yol iyileştirme hizmetinde Duraklı mahallesindeki yaklaşık 150- 200 metrelik yolda iyileştirme çalışması yapıldı. 144 ton asfalt kullanılarak yapılan iyileştirme hizmetleri vatandaşların ulaşımını kolaylaştırdı.

“Kandıra’da Hizmetin Ulaşmadığı Mahalle Kalmayacak”

Ziyaret programları boyunca vatandaşları önemseyen onları can kulağıyla dinleyen Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, ekipleriyle  birlikte belirlediği hizmet programları dahilinde her mahalleye yol yapımı, yol iyileştirme ve parke çalışmalarını sürdürüyor. Vatandaşlarımızın istek ve taleplerinin başımızın üzerinde yeri var diyen Başkan Ünal Köken, Kandıra’mızın gelişimine katkı sağlayacak proje ve çalışmalarımıza devam edeceğiz dedi.