Kandıra Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri parke çalışmalarını sürdürüyor. İlçe merkezinde 350 m2 ‘lik alanda yapılan asfalt çalışmalarını yerinde inceleyen Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, çalışmalarla ilgili bilgi almayı ihmal etmedi.

Kandıra merkez ve mahallelerinde süren asfalt yama çalışmaları hızla sürüyor. Kandıra Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Çarşı mahallesi İlçe Jandarma Komutanlığının olduğu bölgede parke çalışmalarını tamamlıyor. 350 m2 ‘lik alanda yapılan asfalt çalışmalarında yaklaşık 72 ton asfalt malzeme kullanıldı.

Parke çalışmalarını yerinde inceleyerek Belediye ekiplerinden bilgi alan Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, ilçemizin tüm mahalle ve caddelerinde yol yapım onarım ve parke hizmetlerimiz sürüyor. Vatandaşlarımızın sosyal hayatlarını kolaylaştıracak, konforlu ve rahat bir şekilde ulaşımlarını sağlayacak çalışmalarımızı hayata geçireceğiz dedi.

İlçenin gelişmesinde başarılı adımları olan Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken’in çalışmaları vatandaşların da takdirini kazanıyor. Mahalle ziyaretlerinde vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Köken, hemşehrilerimizin istek ve taleplerini imkanlarımız ölçüsünde yerine getirmek için canla başla çalışıyoruz dedi.