Tarım ve turizm faaliyetlerinin yaygın olduğu Kandıra’da hizmetlerini birlik beraberlik içinde sürdüren Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, Tarımsal Kooperatifler Birliği, Ziraat Odası, Muhtar Dernekleri, Sulama Birliği, Süt Üreticiler Birliği, Damızlık Birliği ile düzenlenen kahvaltı programında bir araya gelerek ilçedeki tarımsal faaliyetler ve üretim artışıyla ilgili istişarelerde bulundu. Başkan Ünal Köken’e Ak Parti İlçe Başkanı Erol Ölmez, sivil toplum kuruluşları ve yöneticileri de eşlik etti.

Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, sivil toplum kuruluşlarıyla bir araya geldi. Kandıra’da tarımsal faaliyetlerin yaygınlaşması için çalışmalarını hızlandıran Başkan Köken, üretimdeki artışın sağlanmasına yönelik olarak sivil toplum kuruluşlarıyla istişarelerde bulundu.

Başarıyı arttırmak, üretimi katlamak için çiftçiler başta olmak üzerek tüm vatandaşlara desteklerin arttırılması ve  gelecek nesillere üreten bir ülke bırakmayı hedefleyen  Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, tüm sivil toplum kuruluşlarını ve yöneticilerini dinlediği toplantıda tarım ve hayvancılığın önemine değindi. Başkan Köken, ilçede sürdürülen tarımsal faaliyetlerin arttırılması için desteklerinin süreceğini belirtti.