Kandıra’da hafta sonu sağlıklı yaşam yürüyüşleri hız kesmeden devam etti. Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken ve ekibinin her hafta sonu düzenlediği yürüyüş programında Kandıra Gençlerbirliği Belediyespor Klübü alt yapısında forma giyen gençlerle de halı saha maçı yapıldı.

Sağlıklı yaşama önem veren bir anlayışla hareket eden Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, Kaymakam Mehmet Sarıcan stadında her hafta sonu düzenledikleri yürüyüş programlarına devam etti. Başkan Köken ve Belediye personelinin katıldığı sağlıklı yaşam yürüyüşlerinin ardından Kandıra  Gençlerbirliği Belediyespor Klübü alt yapısında forma giyen gençlerle de bir araya gelindi.

Spora ve sporcuya değer veren çalışma ve projeleriyle öne çıkan Başkan Köken, ilçemizde eğitim gören çocuklarımız ve gençlerimizin yeteneklerini keşfetmek ve ardından onlara gerekli desteği vermek için yanlarında olacağız dedi.

Kandıra  Gençlerbirliği Belediyespor Klübü alt yapısında forma giyen gençlerimizin gayretli çalışmaları bizleri gururlandırıyor diyen Başkan Ünal Köken, ardından gençlerle mini halı saha maçı yaptı. Onlarla sohbet ederek çalışmalarında başarılar dileyen Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, sabah sporu etkinliklerinin devam edeceğini belirtti.