Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, gidilmedik mahalle, çalınmadık kapı bırakmıyor. Gerçekleştirdiği ziyaretler ile  96 mahallesi bulunan Kandıra’nın her karışına ulaşmayı hedefleyen Başkan Köken, ziyaret programlarını Kıncıllı Mahallesiyle sürdürdü.

Vatandaşların sıcak karşılaması ile ziyaretine başlayan Başkan KÖKEN, karşılamanın ardından vatandaşlarla sohbet ederek istek ve talepleri dinledi.  Ardından ekibi ve vatandaşlarla birlikte bölgede incelemelerde bulunarak tespit edilen  ihtiyaçları not aldı.

Ziyareti esnasında bölgede yaşayan vatandaşlarla birebir görüşen Başkan KÖKEN, sohbet havasında geçen bu görüşmelerde mahalle halkının ihtiyaç ve taleplerini dinledi.

Vatandaşlar Başkan Ünal KÖKEN’in kendilerini bu şekilde ziyaret etmesinden duydukları memnuniyeti  ifade ederek, Başkan KÖKEN’e çok teşekkür etti.

Kandıra Belediye Başkanı Ünal KÖKEN Kandıra’nın her yerinde gerçekleştirmek istediği bu ziyaretler ile vatandaşlarla daha yakın bir diyalog imkanı sağladıklarını, eksik ve ihtiyaçların yerinde ve zamanında belirlenmesinin belediye olarak sunulacak hizmetin kalitesini arttırdığını ifade etti.

Ziyaret programlarını Kandıra’da gidilmedik mahalle kalmayıncaya kadar sürdürmek istediklerini belirten Başkan KÖKEN, hedeflerinin kapısı çalınmadık, hali hatırı sorulmadık vatandaş kalmaması olduğunu, bu hedefi gerçekleştirinceye kadar da ziyaretlerine devam edeceğini belirtti.