Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, vatandaşla iç içe olmayı sürdürüyor. Antaplı mahallesi ve ilçe merkezinde düğün, Goncaaydın mahallesinde ise sünnet cemiyetleriyle vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Ünal Köken, hemşehrişerimizin mutlu günlerinde onların sevinçlerine ortak olmayı sürdüreceğiz dedi.

Hafta sonu mesaisine sağlıklı yaşam yürüyüşüyle başladıklarını vurgulayan Başkan Ünal Köken, güne zinde başlıyoruz. Sabah yürüyüşlerimizin  ardından vatandaşlarımızla bir araya geliyoruz. Düğün ve sünnet cemiyetlerinde hemşehrilerimizi yalnız bırakmıyoruz dedi.

Antaplı, Goncaaydın ve merkezdeki düğün ve sünnet cemiyletlerine katılan Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, evlenen çiftleri ve ailelerini tebrik ederek mutluluklar diledi. Aile birliğinin önemine vurgu yapan Başkan Köken, gençlerimizin mutlu bir yuva kurması hem ailelerini hem de bizleri sevindiriyor. Evlilik birliğinin toplumun gelişmesine ve zenginleşmesine de destek olduğunu belirten Başkan Köken, düğün cemiyetlerinin ardından vatandaşlarla sohbet ederek çalışmalarla ilgili fikir alışverişinde bulundu.